To nejlepší #endlessfitness

Chci poslat KATALOG
Swim Cross Exercise Systems
Home / Vyberte si swimspa / Swim Cross Exercise Systems

Swimspa pro dobrý pocit

Skvělý pocit při plavání s protiproudem, dostatečný prostor pro cvičení aquatic fitness, vířivka pro hydroterapii a jedinečný design, to všechno jsou modely řady SwimCross Exercise Systems. Každý z modelů vám poskytne #endlessfitness na nejvyšší úrovni při cvičení, relaxaci, rehabilitaci, ale i zábavě.

Plavání s protiproudem

Ve SwimCross Exercise Systems jsou celkem čtyři trysky, poháněné dvěma čerpadly. Tři horní vytvářejí hlavně protiproud a spodní tryska River plavce nadnáší. Pro nastavení síly protiproudu je možné využít pěti stupňů nastavení.

Relaxace ve vířivce

Trysky v sedadlech jsou perfektně umístěny ve dvou rohových místech s polštářky pro opření hlavy a jedním ve středu mezi nimi. Celkem čtyři typy trysek jsou promyšleně umístěny v těchto třech sedadlech tak, aby poskytly maximální uvolnění a regeneraci. 

Aquatic fitness

Jedním z oblíbených doplňků, které je možné v našich swimspa používat je stacionární kolo – Aqua Bike. Pro další aquatic fitness aktivity jsou k dispozici posilovací gumy s různým odporem a další pomůcky pro kondiční cvičení ve vodě.

Jste připraveni si to vyzkoušet?

Zajímá vás, kdo jsme?

Logo Galerie vířivek

Nejlepší vířivky a swimspa výrobce Watkins Wellness najdete jenom u nás

Přijďte si vybrat

Katalog pro vás

Pin It on Pinterest