To nejlepší #endlessfitness

Chci poslat KATALOG
Swim Cross Exercise Systems
Home / Vyberte si swimspa / Swim Cross Exercise Systems

Swimspa pro dobrý pocit

Skvělý pocit při plavání s protiproudem, dostatečný prostor pro cvičení aquatic fitness, vířivka pro hydroterapii a jedinečný design, to všechno jsou modely řady SwimCross Exercise Systems. Každý z modelů vám poskytne #endlessfitness na nejvyšší úrovni při cvičení, relaxaci, rehabilitaci, ale i zábavě.

Trysky protiproudu

Ve SwimCross Exercise Systems jsou trysky použité pro protiproud a aquatic fitness cvičení nastavené tak, aby vyhověly všem uživatelům bez rozdílu věku, velikosti postavy a úrovně tělesné zdatnosti. Celkem pět trysek, poháněných dvěma motory, poskytuje dostatečně silný a stabilní proud vody lepší, než běžné rysky. Trysky protiproudu využívají boost efekt pro zvýšení průtoku vody násobením jejího objemu a výsledkem je silnějším proud vody s menšími turbulencemi. Ostatní swim spa používají pro zesílení proudu vody pouze přimíchaný vzduch, který navíc způsobuje nepříjemné turbulence. S naším systémem je pro plavce snazší držet se ve středu proudu vody s jedinečným nastavením trysek: tři horní vytvářejí hlavně odpor a spodní dvě nadnášejí. Pro nastavení vlastní úrovně protiproudu je možné využít pěti stupňů nastavení.

.

Vířivka

Po každém cvičení si můžete užít uvolňovací fázi v pohodlných sedadlech vířivky, kde hydromasážní trysky uklidní vaše svaly. Trysky jsou perfektně umístěny ve dvou rohových místech s polštářky pro opření hlavy a jedním ve středu mezi nimi. Celkem čtyři typy trysek jsou promyšleně umístěny v těchto třech sedadlech tak, aby poskytly maximální uvolnění
a regeneraci po tréninku.

Ovládání

Prostřednictvím LCD řídícího panelu je snadné ovládat všechny funkce zařízení. Jedná se hlavně o nastavení teploty vody, volbu odpovídajícího programu ošetření vody, zapínání venkovního i vnitřního osvětlení a také ovládání čerpadla vířivky.

Ošetření vody

Všechny Fitness Systems jsou pro ošetření vody vybaveny ozonátorem, který vyrábí ozón kombinací dvou doplňujících se metod s využitím ultrafialového záření (UVC) a výboje v koroně (CD). Díky tomu je voda vždy křišťálově čistá i při použití menšího množství ostatních přípravků než u běžných swim spa.

Konstrukce

Základem všech Fitness System je kvalitní rám se 14 svislými nosníky z galvanizované oceli. Tento rám je zdola chráněn izolační vanou z tvrzeného ABS plastu. Tímto způsobem je zajištěna silná a bezpečná opora skořepiny a ochrana od vlivů působících kontaktem se zemí.

Úsporný provoz

Nízké náklady na elektřinu jsou pro každého velmi důležité. Proto jsou všechny Fitness Systems standardně vybaveny izolací Tri-Thermic™ Barrier System, která díky třem doplňujícím se vrstvám brání tepelným ztrátám, izoluje od venkovního prostředí a minimalizuje tak provozní náklady.
.

Jste připraveni si to vyzkoušet?

Zajímá vás, kdo jsme?

Logo Galerie vířivek

Nejlepší vířivky a swimspa výrobce Watkins Wellness najdete jenom u nás

Přijďte si vybrat

Katalog pro vás

Pin It on Pinterest