Rec Sport Recreation Systems
Home / Vyberte si swimspa / Rec Sport Recreation Systems

Swimspa pro volný čas

Pečovat o sebe a být v kondici není vždy jen otázka cvičení a pohybové aktivity. Je nutné udělat si také čas na společné chvíle s rodinou, na odpočinek a hry. Proto jsme vyvinuli a vyrobili modely řady RecSport Recreation Systems. Každý z nich vám poskytne prostor pro plavání, cvičení, relaxaci i zábavu na té nejvyšší úrovni.

Plavání s protiproudem

Protiproud pro plavání v RecSport Recreation Systems tvoří tři trysky, poháněné jedním dvourychlostním motorem. Trysky protiproudu využívají tzv. boost efekt a výsledkem je silnější stabilní proud vody s menšími turbulencemi.

Relaxace ve vířivce

Čtyři sedadla vířivky v modelech RecSport jsou umístěna na bočních stranách swimspa proti sobě. Tím se jednak zvětšil využitelný prostor a navíc vznikla zóna s bezpečnou hloubkou pro dětské hry. Umístění vodopádu je potom třešnička na dortu dobré zábavy.

Aquatic fitness

Oblíbenou aktivitou aquatic fitness je cvičení s natahovacími gumami s odporem. Všechny swimspa Endless Pools jsou vybaveny úchyty pro tento doplněk. Mezi další kondiční aktivity ve swimspa patří např. použití stacionárního kola – Aqua Bike.

Jste připraveni si to vyzkoušet?

Zajímá vás, kdo jsme?

Logo Galerie vířivek

Nejlepší vířivky a swimspa výrobce Watkins Wellness najdete jenom u nás

Přijďte si vybrat

Katalog pro vás

Pin It on Pinterest