Rec Sport Recreation Systems
Home / Vyberte si swimspa / Rec Sport Recreation Systems

Swimspa pro volný čas

Pečovat o sebe a být v kondici není vždy jen otázka cvičení a pohybové aktivity. Je nutné udělat si také čas na společné chvíle s rodinou, na odpočinek a hry. Proto jsme vyvinuli a vyrobili modely řady RecSport Recreation Systems. Každý z nich vám poskytne prostor pro plavání, cvičení, relaxaci i zábavu na té nejvyšší úrovni.

Trysky protiproudu

V RecSport Recreation Systems jsou trysky použité pro protiproud a aquatic fitness cvičení nastavené tak, aby vyhověly všem uživatelům bez rozdílu věku, velikosti postavy a úrovně tělesné zdatnosti. Celkem tři trysky, poháněné jedním dvourychlostním motorem, poskytuje dostatečně silný (815 l/min) a stabilní proud vody lepší, než z běžných trysek. Trysky protiproudu využívají boost efekt pro zvýšení průtoku vody násobením jejího objemu a výsledkem je silnějším proud vody s menšími turbulencemi. Ostatní swim spa používají pro zesílení proudu vody pouze přimíchaný vzduch, který navíc způsobuje nepříjemné turbulence.

.

Vířivka

Po každém cvičení si můžete užít uvolňovací fázi v pohodlných sedadlech vířivky, kde hydromasážní trysky uklidní vaše svaly. Trysky jsou perfektně umístěny ve dvou protilehlých místech s polštářky pro opření hlavy a jedním v prostoru pro aquatic fitness. Celkem čtyři typy trysek jsou promyšleně umístěny v těchto třech sedadlech tak, aby poskytly maximální uvolnění
a regeneraci po tréninku.

Ovládání

Prostřednictvím LCD řídícího panelu je snadné ovládat všechny funkce zařízení. Jedná se hlavně o nastavení teploty vody, volbu odpovídajícího programu ošetření vody, zapínání venkovního i vnitřního osvětlení a také ovládání čerpadla vířivky.

Ošetření vody

Všechny Fitness Systems jsou pro ošetření vody vybaveny ozonátorem, který vyrábí ozón na principu výboje v koroně (CD). Díky tomu je voda vždy křišťálově čistá i při použití menšího množství ostatních přípravků než u běžných swim spa.

Jste připraveni si to vyzkoušet?

Zajímá vás, kdo jsme?

Logo Galerie vířivek

Nejlepší vířivky a swimspa výrobce Watkins Wellness najdete jenom u nás

Přijďte si vybrat

Katalog pro vás

Pin It on Pinterest