To nejlepší #endlessfitness

Chci poslat KATALOG

Home / Vyberte si swimspa / Fitness Systems

Swimspa pro skvělou kondici?

Nehledejte dál, to nejlepší už máte!

Nejlepší zážitek z plavání s protiproudem, doplňkový běžecký pás, velkorysý prostor, jedinečný design, to všechno jsou modely řady Endless Pools Fitness Systems. Každý z modelů řady Endless Pools Fitness Systems poskytuje vše potřebné pro využití při cvičení, relaxaci, rehabilitaci, ale i zábavu, které běžné #swimspa nemají. Prostě #endlessfitness.

Váš titul jde sem

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module
Content settings. You can also style every aspect of this content in the module
Design settings and even apply custom
CSS to this text in the module Advanced settings.

Váš titul jde sem

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Váš titul jde sem

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Jedinečné vybavení Endless Pools Fitness Systems

Podvodní běžecký pás

Podvodní běžecký pás (treadmill)

Volitelným – leč velmi zásadním – doplňkem je Endless Pools hydraulicky poháněný podvodní běžecký pás, který umožňuje chůzi nebo běh za podmínek málo zatěžujících vaše vazy a klouby. Můžete tak provádět kardiovaskulární cvičení bez nebezpečí poškození kloubů nebo vazů. Pro náročnější cvičení je možné zapojit také protiproud a získat větší odpor proti celému tělu. K regulaci rychlosti pásu slouží vodotěsný dálkový ovladač. Nastavení rychlosti pásu je možné v rozsahu od 0,2 km/h do 9 km/h. Oba systémy, Swim Machine i podvodní běžecký pás, je možné vybavit doplňkovým zobrazovačem tempa, který je vhodný pro dávkování cvičení.
Vnitřek vířivky

Vířivka

Po každém plavání, cvičení, nebo jenom tak si můžete užít uvolňovací fázi v pohodlných sedadlech vířivky, kde hydromasážní trysky uklidní vaše svaly. Trysky jsou perfektně umístěny ve dvou rohových místech s polštářky pro opření hlavy a jedním ve středu mezi nimi. Celkem čtyři typy trysek jsou promyšleně umístěny v těchto třech sedadlech tak, aby poskytly maximální uvolnění
a regeneraci po tréninku.

Venkovní LED osvětlení

LED osvětlení

Usnadněte si život s dokonalým nočním osvětlením. Modrá linka venkovního osvětlení vířivky láká k ponoření se do vody a chvíli plavání po náročném dni. Vnitřní vícebarevné osvětlení hlavním světlem a řadou LED bodů pak dodají vodě krásu a eleganci.

Ovládání Swim Machine

Ovládání

Prostřednictvím LCD řídícího panelu je snadné ovládat všechny funkce zařízení. Jedná se hlavně o nastavení teploty vody, volbu odpovídajícího programu ošetření vody, zapínání venkovního i vnitřního osvětlení a také ovládání čerpadla vířivky.
Některé modely Endless Pools Fitness Systems jsou vybaveny také doplňkovým ovládacím panelem, který je umístěn na opačné straně od hlavního řídícího panelu a slouží k pohodlnému ovládání světel a hydromasáže.
Technologie ošetření vody

Ošetření vody

Všechny Endless Pools Fitness Systems jsou pro ošetření vody vybaveny ozonátorem, který vyrábí ozón kombinací dvou doplňujících se metod s využitím ultrafialového záření (UVC) a výboje v koroně (CD). Díky tomu je voda vždy křišťálově čistá i při použití menšího množství ostatních přípravků než u běžných swim spa.
U Endless Pools Fitness Systems je pro trvalou cirkulaci a filtraci vody využito čerpadlo společně s filtry o celkové ploše 18,4 m2. Tak je zajištěno, že voda je stále čistá a kdykoliv připravená na použití.
Rám konstrukce swimspa

Konstrukce

Základem všech Endless Pools Fitness System je kvalitní rám se 14 svislými nosníky z galvanizované oceli. Tento rám je zdola chráněn izolační vanou z tvrzeného ABS plastu. Tímto způsobem je zajištěna silná a bezpečná opora skořepiny a ochrana od vlivů působících kontaktem se zemí.
Tepelná izolace

Úsporný provoz

Nízké náklady na elektřinu jsou pro každého velmi důležité. Proto jsou všechny Fitness Systems standardně vybaveny izolací Tri-Thermic™ Barrier System, která díky třem doplňujícím se vrstvám brání tepelným ztrátám, izoluje od venkovního prostředí a minimalizuje tak provozní náklady.
.

Jste připraveni si to vyzkoušet?

Zajímá vás, kdo jsme?

Logo Galerie vířivek

Nejlepší vířivky a swimspa výrobce Watkins Wellness najdete jenom u nás

Přijďte si vybrat

Pošleme vám katalog

Pošleme vám katalog

Přijďte si vybrat

Zajímá vás, kdo jsme?

Logo Galerie vířivek

Nejlepší vířivky a swim spa výrobce Watkins Wellness pouze u nás.

Pin It on Pinterest