Proč swimspa Endless Pools?

Home / Proč swimspa Endless Pools?
Plavání se Swim Machine

Swim Machine - Magic is in the Machine

Pokud si chcete maximálně užít plavání proti proudu, nehledejte nic jiného, než Endless Pools Swim Machine. Jeho jedinečný a našimi konstruktéry vyvinutý systém poháněný hydraulickým motorem vytváří homogenní proud vody, který je širší než vaše tělo a hlubší, než váš záběr při plavání. Několik usměrňovacích mřížek tvaruje a směruje proud vody, který je ve výsledku laminární a zcela bez turbulencí. I při plném výkonu máte pocit, jako když plavete v proudu řeky. K regulaci síly proudu vody slouží vodotěsný dálkový ovladač. Nastavení rychlosti proudu Swim Machine je možné v 52 krocích od tempa 5:33 min/100 metrů (volné plavání stylem prsa) až do 1:14 min/100 metrů.
Podvodní běžecký pás

Podvodní běžecký pás (treadmill)

Volitelným – leč velmi zásadním – doplňkem je Endless Pools hydraulicky poháněný podvodní běžecký pás, který umožňuje chůzi nebo běh za podmínek málo zatěžujících vaše vazy a klouby. Můžete tak provádět kardiovaskulární cvičení bez nebezpečí poškození kloubů nebo vazů. Pro náročnější cvičení je možné zapojit také protiproud a získat větší odpor proti celému tělu. K regulaci rychlosti pásu slouží vodotěsný dálkový ovladač. Nastavení rychlosti pásu je možné v rozsahu od 0,2 km/h do 9 km/h. Oba systémy, Swim Machine i podvodní běžecký pás, je možné vybavit doplňkovým zobrazovačem tempa, který je vhodný pro dávkování cvičení.
Vnitřní prostor vířivky

Vířivka

Po každém cvičení si můžete užít uvolňovací fázi v pohodlných sedadlech vířivky, kde hydromasážní trysky uklidní vaše svaly. Trysky jsou perfektně umístěny ve dvou rohových místech s polštářky pro opření hlavy a jedním ve středu mezi nimi. Celkem čtyři typy trysek jsou promyšleně umístěny v těchto třech sedadlech tak, aby poskytly maximální uvolnění a regeneraci po tréninku.

Venkovní LED osvětlení

LED osvětlení

Usnadněte si život s dokonalým nočním osvětlením. Modrá linka venkovního osvětlení vířivky láká k ponoření se do vody a chvíli plavání po náročném dni. Vnitřní vícebarevné osvětlení hlavním světlem a řadou LED bodů pak dodají vodě krásu a eleganci.

Ovládání Swim Machine

Ovládání

Prostřednictvím LCD řídícího panelu je snadné ovládat všechny funkce zařízení. Jedná se hlavně o nastavení teploty vody, volbu odpovídajícího programu ošetření vody, zapínání venkovního i vnitřního osvětlení a také ovládání čerpadla vířivky.
Některé modely Endless Pools Fitness Systems jsou vybaveny také doplňkovým ovládacím panelem, který je umístěn na opačné straně od hlavního řídícího panelu a slouží k pohodlnému ovládání světel a hydromasáže.

Technologie ošetření vody

Ošetření vody

Všechny Endless Pools Fitness Systems jsou pro ošetření vody vybaveny ozonátorem, který vyrábí ozón kombinací dvou doplňujících se metod s využitím ultrafialového záření (UVC) a výboje v koroně (CD). Díky tomu je voda vždy křišťálově čistá i při použití menšího množství ostatních přípravků než u běžných swim spa.
U Endless Pools Fitness Systems je pro trvalou cirkulaci a filtraci vody využito čerpadlo společně s filtry o celkové ploše 18,4 m2. Tak je zajištěno, že voda je stále čistá a kdykoliv připravená na použití.

Konstrukce rámu swimspa

Konstrukce

Základem všech Endless Pools Fitness System je kvalitní rám se 14 svislými nosníky z galvanizované oceli. Tento rám je zdola chráněn izolační vanou z tvrzeného ABS plastu. Tímto způsobem je zajištěna silná a bezpečná opora skořepiny a ochrana od vlivů působících kontaktem se zemí.
Tepelná izolace

Úsporný provoz

Nízké náklady na elektřinu jsou pro každého velmi důležité. Proto jsou všechny Fitness Systems standardně vybaveny izolací Tri-Thermic™ Barrier System, která díky třem doplňujícím se vrstvám brání tepelným ztrátám, izoluje od venkovního prostředí a minimalizuje tak provozní náklady.

Jste připraveni si to vyzkoušet?

Zajímá vás, kdo jsme?

Logo Galerie vířivek - wellness, fitness 16 let

Nejlepší vířivky a swimspa výrobce Watkins Wellness najdete jenom u nás

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit se swimspa? Navštivte nás, nebo přijedeme my k vám.
Pošleme vám katalog
Potřebujete detailní informace o swimspa? Pošleme vám katalog.

Pošleme vám katalog

Potřebujete detailní informace o swimspa? Pošleme vám katalog.

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit se swimspa? Navštivte nás, nebo přijedeme my k vám.

Zajímá vás, kdo jsme?

Logo Galerie vířivek - wellness, fitness 16 let

Nejlepší vířivky a swim spa výrobce Watkins Wellness pouze u nás.

Pin It on Pinterest