Wellness ve vlastním prostoru

E500 jedinečně kombinuje funkční design, který společně s inovativním Endless Pools Swim Machine a volitelným běžeckým pásem umožňuje celou řadu posilovacích cvičení. Univerzální E500 je připraven poskytnout vám prostor, ve kterém můžete plnění svých fitness cílů snadno začlenit do každodenního života.

Technická specifikace swimspa

protiproud Endless Pools Swim Machine
běžecký pás volitelný doplněk
rozměry 460 x 230 x 150 cm
objem vody 6 700 litrů
hmotnost prázdná/plná, zatížení 1 530/8 880 kg, 990 kg/m²
ovládání LCD ovládací panel, volitelné vzdálené ovládání a monitoring
osvětlení vícebarevné 16 LED vnitřní osvětlení, venkovní lišta
hudební vybavení integrovaný systém s přenosem Bluetooth jako volitelný doplněk
relaxační místa 3 sedadla, 27 trysek
pohon relaxace 2,5 HP jednorychlostní čerpadlo
ošetření vody 24-hodinová cirkulace, UVC + CD ozonátor
plocha filtru 18 m²
topení 3 000 W
nosná konstrukce galvanizovaná ocelová konstrukce se 14 svislými nosníky
izolace Tri-Thermic Barrier system, ABS plastová základna
přívod elektřiny 3x230V, 16A, 30 mA proudový chránič
cena s dopravou a instalací od 879 863 Kč včetně DPH

Je tohle to pravé, co změní váš životní styl?

Elegantní vnější obložení ve dvou barvách

Gray Oak

Dark Mocha

Ukázka veslařského trenažéru

Veslařský trenažér

Veslování je sport mimořádně účinný na kardiovaskulární systém a svaly. Udržuje tepovou frekvenci na správné úrovni a posiluje zejména svaly rukou, břicha a trupu. Náš veslařský trenažér využívá odporu gumových lan, která se připevní na univerzální madla.

Ukázka veslařského trenažéru

Posilovací gumové pásy

Rozšiřte možnosti svého tréninku s posilovacími gumovými pásy. Jednoduše připojte pásy pro různá cvičení k vestavěným kotevním bodům ve fitness systému. Sada obsahuje 3 páry barevně kódovaných posilovacích gumových pásů (5, 7 a 10 kg) s rukojetí pro pohodlné uchopení. Vhodné pro všechny úrovně.

Ukázka plaveckého úvazku

Plavecký úvazek

Všechny modely mají kotvu pro uchycení pružného plaveckého úvazku. Ten dává dostatečnou stabilitu a pomáhá udržovat tělo při plavání uprostřed proudu vody. Tato pomůcka je vhodná zejména pro začínající plavce, nebo pro ty, kteří chtějí pracovat na vylepšení svého plaveckého stylu.

Zrcadlo na dně swimspa

Zrcadlo na dno

Sledujte svůj plavecký styl a pracujte průběžně na jeho zlepšení s pomocí zrcadla o velikosti 128 x 60 cm z nerezové oceli, umístěného na dno SwimCross Exercise Systems nebo Endless Pools Fitness Systems bez běžeckého pásu.

Reproduktor hudebního systému

Fit@Home wi-fi modul a aplikace

Dejte svému tréninku zcela novou úroveň! Pomocí aplikace Fit@Home na věšem smartphonu nebo tabletu můžete nastavit rychlost cvičení, monitorovat trénink, jeho frekvenci a trvání a nastavit si vlastní programy cvičení na míru pro váš tréninkový cíl.

Vzdálené ovládání GECKO

Kontrola a ovládání odkudkoliv

Pokud chcete mít svoje wellness zařízení trvale pod kontrolou, je možné jako volitelný doplněk nainstalovat wi-fi modul, který slouží pro ovládání zařízení prostřednictví aplikace pro chytré telefony v rámci místní nebo celosvětové sítě.

Vzdálené ovládání GECKO

Ukazatel tempa

Volitelný ukazatel tempa je nutností pro každého uživatele Swim Machine a/nebo běžeckého trenažéru. Umožňuje snadné čtení rychlosti plavání a/nebo rychlosti běžeckého trenažéru během cvičení a zobrazení lze přepínat mezi vzdáleností (metry a yardy) nebo procenty celkového výkonu. Doporučuje se, aby uživatelé měli pro svůj Swim Machine a běžecký pás individuální ukazatele rychlosti, aby je bylo možné používat současně.

Reproduktor hudebního systému

Hudební systém

Nic neprospěje dobré náladě při cvičení nebo zábavě lépe, než dobrá oblíbená hudba. K tomu stačí mít pouze libovolné zařízení s přenosem Bluetooth a spojit ho s integrovaným hudebním systémem s osmi reproduktory a subwooferem. Potom už stačí jenom poslouchat, cvičit a bavit se.

Kryt Watkins

Watkins kryt s manipulací

Skládací kryt Watkins Cover skutečně šetří vaše peníze tím, že zadržuje teplo a zabraňuje odpařování vody. Může být použit samostatně, nebo společně s manipulačním mechanizmem Watkins Lifter System.

Kryt Watkins

VacuSeal kryt s manipulací

Zvedací systém VacuSeal, který se skládá ze dvou krytů a dvou zvedacích mechanizmů, je ideální díky své jedinečné konstrukci. Dokonale utěsňuje oba kryty patentovaným upínacím systémem a umožňuje snadné odstranění a vrácení krytu jednoduchým pohybem jedné osoby. Má mimální tepelné ztráty a snadné odstranění a vrácení krytu není srovnatelné s žádným jiným systémem.
Reproduktor hudebního systému

SwimDeck protiskluzové rohože

SwimDek® protiskluzové rohože jsou skvělou volbou pro cvičení a hry! Patentovaný nenasákavý materiál poskytuje plochám výjimečný protiskluzový povrch a zvyšuje komfort. SwimDek odolává vodě, je dlouhodobě funkční a nemění v průběhu času barvu. Samostatně se prodávají sady pro stupně a pro dno fitness systému.

Vzdálené ovládání GECKO

CoolZone tepelné čerpadlo

Ideální pro teplé klimatické oblasti a pro použití v letních měsících, kdy je preferována chladnější voda. CoolZone pracuje s ohřívačem Fitness System, se kterým společně efektivně ochlazuje nebo ohřívá vodu.

Jste připraveni si to vyzkoušet?

Logo Galerie vířivek

#endlessfitness vám přináší Galerie vířivek – wellness, fitness. Již 10 let nabízí tento venkovní concept store ty nejlepší značky vířivek a mění životy svých zákazníků k lepšímu.

Pin It on Pinterest