To nejlepší #endlessfitness

Chci poslat KATALOG
Endless Pools Fitness Systems
Home / Vyberte si swimspa / Endless Pools Fitness Systems

Swimspa pro skvělou kondici?

Nehledejte dál, to nejlepší už máte!

Nejlepší zážitek z plavání s protiproudem, doplňkový běžecký pás, velkorysý prostor, jedinečný design, to všechno jsou modely řady Endless Pools Fitness Systems. Každý z modelů řady Endless Pools Fitness Systems poskytuje vše potřebné pro využití při cvičení, relaxaci, rehabilitaci, ale i zábavu, které běžné #swimspa nemají. Prostě #endlessfitness.

Jedinečné vybavení Endless Pools Fitness Systems

Podvodní běžecký pás

Podvodní běžecký pás (treadmill)

Volitelným – leč velmi zásadním – doplňkem je Endless Pools hydraulicky poháněný podvodní běžecký pás, který umožňuje chůzi nebo běh za podmínek málo zatěžujících vaše vazy a klouby. Můžete tak provádět kardiovaskulární cvičení bez nebezpečí poškození kloubů nebo vazů. Pro náročnější cvičení je možné zapojit také protiproud a získat větší odpor proti celému tělu. K regulaci rychlosti pásu slouží vodotěsný dálkový ovladač. Nastavení rychlosti pásu je možné v rozsahu od 0,2 km/h do 9 km/h. Oba systémy, Swim Machine i podvodní běžecký pás, je možné vybavit doplňkovým zobrazovačem tempa, který je vhodný pro dávkování cvičení.
Vnitřek vířivky

Vířivka

Po každém plavání, cvičení, nebo jenom tak si můžete užít uvolňovací fázi v pohodlných sedadlech vířivky, kde hydromasážní trysky uklidní vaše svaly. Trysky jsou perfektně umístěny ve dvou rohových místech s polštářky pro opření hlavy a jedním ve středu mezi nimi. Celkem čtyři typy trysek jsou promyšleně umístěny v těchto třech sedadlech tak, aby poskytly maximální uvolnění
a regeneraci po tréninku.

Venkovní LED osvětlení

LED osvětlení

Usnadněte si život s dokonalým nočním osvětlením. Modrá linka venkovního osvětlení vířivky láká k ponoření se do vody a chvíli plavání po náročném dni. Vnitřní vícebarevné osvětlení hlavním světlem a řadou LED bodů pak dodají vodě krásu a eleganci.

Ovládání Swim Machine

Ovládání

Prostřednictvím LCD řídícího panelu je snadné ovládat všechny funkce zařízení. Jedná se hlavně o nastavení teploty vody, volbu odpovídajícího programu ošetření vody, zapínání venkovního i vnitřního osvětlení a také ovládání čerpadla vířivky.
Některé modely Endless Pools Fitness Systems jsou vybaveny také doplňkovým ovládacím panelem, který je umístěn na opačné straně od hlavního řídícího panelu a slouží k pohodlnému ovládání světel a hydromasáže.
Technologie ošetření vody

Ošetření vody

Všechny Endless Pools Fitness Systems jsou pro ošetření vody vybaveny ozonátorem, který vyrábí ozón kombinací dvou doplňujících se metod s využitím ultrafialového záření (UVC) a výboje v koroně (CD). Díky tomu je voda vždy křišťálově čistá i při použití menšího množství ostatních přípravků než u běžných swim spa.
U Endless Pools Fitness Systems je pro trvalou cirkulaci a filtraci vody využito čerpadlo společně s filtry o celkové ploše 18,4 m2. Tak je zajištěno, že voda je stále čistá a kdykoliv připravená na použití.
Rám konstrukce swimspa

Konstrukce

Základem všech Endless Pools Fitness System je kvalitní rám se 14 svislými nosníky z galvanizované oceli. Tento rám je zdola chráněn izolační vanou z tvrzeného ABS plastu. Tímto způsobem je zajištěna silná a bezpečná opora skořepiny a ochrana od vlivů působících kontaktem se zemí.
Tepelná izolace

Úsporný provoz

Nízké náklady na elektřinu jsou pro každého velmi důležité. Proto jsou všechny Fitness Systems standardně vybaveny izolací Tri-Thermic™ Barrier System, která díky třem doplňujícím se vrstvám brání tepelným ztrátám, izoluje od venkovního prostředí a minimalizuje tak provozní náklady.
.

Jste připraveni si to vyzkoušet?

Zajímá vás, kdo jsme?

Logo Galerie vířivek

Nejlepší vířivky a swimspa výrobce Watkins Wellness najdete jenom u nás

Přijďte si vybrat

Katalog pro vás

Pin It on Pinterest