Vyberte si swimspa, které vám vyhovuje?

Swimspa Endless Pools Fitness Systems a SwimCross Exercise Systems mají mnoho konstrukčních prvků společných. Zásadně se liší v systému, který vytváří protiproud pro plavání. Zatímco Endless Pools Fitness Systems používá jedinečný protiproud Swim Machine, ve SwimCross Exercise Systems je protiproud tvořen soustavou trysek. Zařízení RecSport Recreation Systems pak představují cenově dostupnou variantu.

Přečtěte si více detailů o jednotlivých systémech a vyberte si, který z nich je pro vás ten pravý.

Endless Pools Fitness Systems E2000

Endless Pools Fitness Systems

To nejlepší co může zařízení pro aquatic fitness nabídnout. Od jedinečného protiproudu Swim Machine, přes volitelný běžecký pás, vybavení pro veslování, cvičení i relaxaci, až po oddělenou vířivku u modelu E2000.

SwimCross Exercise Systems X200

SwimCross Exercise Systems

Skvělý protiproud, který poskytuje dokonalý zážitek z plavání díky vlastní konstrukci trysek, která zamezuje víření vody a nedovolí vznik vzduchových bublin. Poskytuje dostatek prostoru pro aquatic fitness cvičení a relaxaci.

SwimCross Exercise Systems X200

RecSport Recreation Systems

Pečovat o sebe a být v kondici není vždy jen otázka cvičení a pohybové aktivity. Je nutné udělat si také čas na společné chvíle s rodinou, na odpočinek a hry. Proto jsme vyvinuli a vyrobily modely řady RecSport Recreation Systems. 

Jste připraveni vyzkoušet to?

Zajímá vás, kdo jsme?

Logo Galerie vířivek

Nejlepší vířivky a swim spa výrobce Watkins Wellness najdete jenom u nás

Přijďte si vybrat

Katalog pro vás