Fitness je součástí naší DNA

Když jsme navrhovali Endless Pools Fitness Systems, mysleli jsme především na váš dobrý pocit.

Zařízení Endless Pools Fitness Systems může být kromě revolučního protiproudu Swim Machine vybaveno také podvodním běžeckým pásem. Součástí konstrukce je také možnost využít veslařský trenažér a velkorysý prostor, který umožňuje provádění veškerých aquatic fitness cvičení a strečink. Nedílnou součástí je výborně vybavená vířivka pro masáž a relaxaci.

Fitness system nebo Swimspa

Možná jste slyšeli, že lidé tomu říkají „swim spa“, ale my věříme, že náš Fitness system je mnohem více. Proč se omezovat pouze na plavání nebo používání vířivky, když aquatic fitness má tolik výhod a nezatěžuje při cvičení svaly a klouby? Všechno to začíná pro Endless Pools jedinečným protiproudem s hladkým a laminárním proudem vody. Od něj je pak snadné pokračovat v běhu, chůzi, cvičení s odporem vody a nakonec relaxovat v dokonale tvarovaných sedadlech vířivky. Toto jsou důvody, proč je to více, než jenom swim spa; je to aquatic fitness systém s možností plavat a cvičit ve vodě, kde svaly a klouby méně trpí. Promyšlená konstrukce umožňuje, že se tyto činnosti doplňují a fitness cíle mohou být dosaženy dříve a snadněji. Relaxace ve vestavěné vířivce pak výrazně napomáhá k odpočinku a zotavení po cvičení.

To je tedy Fitness system!

 

Plavání se Swim Machine

Swim Machine - Magic is in the Machine

Pokud si chcete maximálně užít plavání proti proudu, nehledejte nic jiného, než Endless Pools Swim Machine. Jeho jedinečný a našimi konstruktéry vyvinutý systém poháněný hydraulickým motorem vytváří homogenní proud vody, který je širší než vaše tělo a hlubší, než váš záběr při plavání. Několik usměrňovacích mřížek tvaruje a směruje proud vody, který je ve výsledku laminární a zcela bez turbulencí. I při plném výkonu máte pocit, jako když plavete v proudu řeky. K regulaci síly proudu vody slouží vodotěsný dálkový ovladač. Nastavení rychlosti proudu Swim Machine je možné v 52 krocích od tempa 5:33 min/100 metrů (volné plavání stylem prsa) až do 1:14 min/100 metrů.
Podvodní běžecký pás

Podvodní běžecký pás (treadmill)

Volitelným – leč velmi zásadním – doplňkem je Endless Pools hydraulicky poháněný podvodní běžecký pás, který umožňuje chůzi nebo běh za podmínek málo zatěžujících vaše vazy a klouby. Můžete tak provádět kardiovaskulární cvičení bez nebezpečí poškození kloubů nebo vazů. Pro náročnější cvičení je možné zapojit také protiproud a získat větší odpor proti celému tělu. K regulaci rychlosti pásu slouží vodotěsný dálkový ovladač. Nastavení rychlosti pásu je možné v rozsahu od 0,2 km/h do 9 km/h. Oba systémy, Swim Machine i podvodní běžecký pás, je možné vybavit doplňkovým zobrazovačem tempa, který je vhodný pro dávkování cvičení.
Vnitřní prostor vířivky

Vířivka

Po každém cvičení si můžete užít uvolňovací fázi v pohodlných sedadlech vířivky, kde hydromasážní trysky uklidní vaše svaly. Trysky jsou perfektně umístěny ve dvou rohových místech s polštářky pro opření hlavy a jedním ve středu mezi nimi. Celkem čtyři typy trysek jsou promyšleně umístěny v těchto třech sedadlech tak, aby poskytly maximální uvolnění
a regeneraci po tréninku.

Venkovní LED osvětlení

LED osvětlení

Usnadněte si život s dokonalým nočním osvětlením. Modrá linka venkovního osvětlení vířivky láká
k ponoření se do vody a chvíli plavání po náročném dni. Vnitřní vícebarevné osvětlení hlavním světlem a řadou LED bodů pak dodají vodě krásu
a eleganci.

Ovládání Swim Machine

Ovládání

Prostřednictvím LCD řídícího panelu je snadné ovládat všechny funkce zařízení. Jedná se hlavně o nastavení teploty vody, volbu odpovídajícího programu ošetření vody, zapínání venkovního i vnitřního osvětlení a také ovládání čerpadla vířivky.
Některé modely Endless Pools Fitness Systems jsou vybaveny také doplňkovým ovládacím panelem, který je umístěn na opačné straně od hlavního řídícího panelu a slouží k pohodlnému ovládání světel a hydromasáže.

Technologie ošetření vody

Ošetření vody

Všechny Endless Pools Fitness Systems jsou pro ošetření vody vybaveny ozonátorem, který vyrábí ozón kombinací dvou doplňujících se metod s využitím ultrafialového záření (UVC) a výboje v koroně (CD). Díky tomu je voda vždy křišťálově čistá i při použití menšího množství ostatních přípravků než u běžných swim spa.
U Endless Pools Fitness Systems je pro trvalou cirkulaci a filtraci vody využito čerpadlo společně s filtry o celkové ploše 18,4 m2. Tak je zajištěno, že voda je stále čistá a kdykoliv připravená na použití.

Konstrukce rámu swimspa

Konstrukce

Základem všech Endless Pools Fitness System je kvalitní rám se 14 svislými nosníky z galvanizované oceli. Tento rám je zdola chráněn izolační vanou z tvrzeného ABS plastu. Tímto způsobem je zajištěna silná a bezpečná opora skořepiny a ochrana od vlivů působících kontaktem se zemí.
Tepelná izolace

Úsporný provoz

Nízké náklady na elektřinu jsou pro každého velmi důležité. Proto jsou všechny Fitness Systems standardně vybaveny izolací Tri-Thermic™ Barrier System, která díky třem doplňujícím se vrstvám brání tepelným ztrátám, izoluje od venkovního prostředí a minimalizuje tak provozní náklady.
.

Jste připraveni vyzkoušet to?

Zajímá vás, kdo jsme?

Logo Galerie vířivek

Nejlepší vířivky a swim spa výrobce Watkins Wellness najdete jenom u nás

Přijďte si vybrat

Katalog pro vás