Využijte naplno skvělé příslušenství

Ukázka veslařského trenažéru

Veslařský trenažér

Veslování je sport mimořádně účinný na kardiovaskulární systém a svaly. Udržuje tepovou frekvenci na správné úrovni a posiluje zejména svaly rukou, břicha a trupu. Náš veslařský trenažér využívá odporu gumových lan, která se připevní na univerzální madla.

Ukázka plaveckého úvazku

Plavecký úvazek

Všechny modely mají kotvu pro uchycení pružného plaveckého úvazku. Ten dává dostatečnou stabilitu a pomáhá udržovat tělo při plavání uprostřed proudu vody. Tato pomůcka je vhodná zejména pro začínající plavce, nebo pro ty, kteří chtějí pracovat na vylepšení svého plaveckého stylu.

Kryt Watkins

Watkins kryt s manipulací

Skládací kryt Watkins Cover skutečně šetří vaše peníze tím, že zadržuje teplo a zabraňuje odpařování vody. Může být použit samostatně, nebo společně s manipulačním mechanizmem Watkins Lifter System.

Zrcadlo na dně swimspa

Zrcadlo na dno

Sledujte svůj plavecký styl a pracujte průběžně na jeho zlepšení s pomocí zrcadla o velikosti 128 x 60 cm z nerezové oceli, umístěného na dno SwimCross Exercise Systems nebo Endless Pools Fitness Systems bez běžeckého pásu.

Reproduktor hudebního systému

Hudební systém

Nic neprospěje dobré náladě při cvičení nebo zábavě lépe, než dobrá oblíbená hudba. K tomu stačí mít pouze libovolné zařízení s přenosem Bluetooth a spojit ho s integrovaným hudebním systémem s osmi reproduktory a subwooferem. Potom už stačí jenom poslouchat, cvičit a bavit se.

Vzdálené ovládání GECKO

Kontrola a ovládání odkudkoliv

Pokud chcete mít svoje wellness zařízení trvale pod kontrolou, je možné jako volitelný doplněk nainstalovat wi-fi modul, který slouží pro ovládání zařízení prostřednictví aplikace pro chytré telefony v rámci místní nebo celosvětové sítě.

Jste připraveni vyzkoušet to?

Zajímá vás, kdo jsme?

Logo Galerie vířivek

Nejlepší vířivky a swim spa výrobce Watkins Wellness najdete jenom u nás

Přijďte si vybrat

Katalog pro vás